Reference

Radek Landkamer

Chtěl bych tímto způsobem vyjádřit můj názor na fitness trenéra Martina Bartoška. Martina znám již delší dobu, a proto když jsem se potřeboval dostat znovu do formy tak jsem kontaktoval jeho. Domluvili jsme si spolu schůzku, na které jsem mu vysvětlil svůj cíl, kterého bych chtěl dosáhnout. Martin mi navrhl takový trénink, aby mi co nejvíce vyhovoval s ohledem na můj aktuální stav, množství casu, který tomu chci věnovat atd. Sestavil mi optimální kombinaci cviku a také mi poradil, jaké by bylo nejvhodnější stavovaní, k dosazení nejlepších výsledků. Poté jsme šli do fit centra, kde mi všechny cviky ukázal a pak mě nechal cvičit a kontroloval mě, abych cvičil všechny cviky správně. Takto jsme spolu odcvičili několik tréninků, dokud jsem neměl techniku takovou, abych dokázal cvičit všechny cviky správně s ohledem na mé zdraví.

Na Martinovi se mi libí jeho individuální a profesionální přístup ke klientovi. Nezaleží na tom, jestli cvičíte již dlouho nebo se chystáte začít, ale u Martina si můžete být jistí, že Vás mi kam posunout co se týče cvičení a také si můžete byt naprosto jisti, že cvičíte správně a bezpečně.

Martina jako fitness trenéra doporučuju.

Tereza Kukol

Dnes jsem navštívila trenéra Martina, zajímalo mě, jak taková hodina ve fitku vypadá a mé očekávání to naplnilo myslím si dostatečně. Po vstupní konzultaci, kdy zjistil jak jsem na tom se zkrácenými, tak ochablými svaly, mě hned provedl fitkem a ukázal zároveň, které cviky bych měla cvičit tak, abych ty zkrácené a ochablé posilnila, dala jsem si sice do těla, ale jsem moc ráda za tuto zkušenost, protože mě to zase posunulo v této oblasti mnohem dál a určitě tohle nebyl první ani poslední trénink s Martinem. Vše mi ochotně vysvětloval a názorně ukazoval, vůbec jsem se jako žena nestyděla, je to profík ve svém oboru. Můžu jen a jen doporučit.